Prosinec 2007

Silvestrrrrrr xD!!!

31. prosince 2007 v 23:51 | XDXD |  Abouth
Anooo, je to tady, lidi, nový rok se blíží, a s ním pochopitelně i konec toho letošního:D!! Abych byla upřímná, nesnáším loučení, a hlavně když vím že se ten onen už nevrátí :´(.. Tak vám přeju všecko nejlepší, zdravíčko, štěstíčko (jako bych todle už někde slyšela xD), a hlavně tu správnou...ech..úchilitu a rok plný frerardů:D!!! Nechť se mnou ještě chvíli vydržíte, bo mi se s váma líbí xD.. Ale abych nebyla sobecká, tak vám taky přeju, ať se vám splní minimálně jedno-ať už tajné nebo veřejné-přání ;)!! A co přeju tomuto blogu a-eh-pochopitelně-sobě xD? Ať mi to psaní chvilku vydrží, ať konečně prolezu všechny spřátelené blogy a ať mám do toho novýho roku silný nervy xD.. Ani si nijak nepřeju zvýšenou návštěvnost(i když-taky by to nebylo špatné xD), protože ty nejlepší "čtenáře" už mám :)! Ale dost těch keců a de se pařit xD!!! Všecko nejlepšííííííííííííííííííííí!!!!!!!
PS: jak se říká..jak na Novej rok, tak po celej rok, tak by jste se mohli chviličku zdržet a napsat nějakej koment xD..
(Geeho s flaškou jsem nenašla tak snad bude stačit tohle xD..)

O5 gifíky :)..

31. prosince 2007 v 14:11 Pictures
fgzorgasmicmuchpr.gif FRERARD image by ChloeeINIT
owow.gif FRERARD image by ChloeeINIT
0000aaaaaaaafrerard4eva.gif frerard image by Helena_Hybrid
crotchhhgrabbing.gif Frerard image by FrerardIsTheWay

The Ghost Of You 7

30. prosince 2007 v 18:53 | XDXD |  Frerard Stories
Tenhle díl je trošku kratší..Ale v příštím vám to vynahradím, to slibuju xD..
Gerarďošík:
Tak nějak jsem toho Raye vyhnat musel, ne? A to aby šel pohřbít ty zasraný lupínky mi přišlo jako docela dobrej nápad. Ani jsem nečekal, že to vezme tak vážně.. Myslím, že právě rozesílá pozvánky.. Auuu, musím si konečně vzít něco na tu hlavu! Popadl jsem krabičku paralenu, a narval si ji do pusy. Jo, i s tou krabičkou, měl sem hlad. Z Frankieho pokoje ke mě doléhala hudba Misfits.. Vždycky když skončila písnička, trhalo mi srdce Frankieho vzlykání. Ach, nechtěl jsem mu tak ublížit! Ale jinak to prostě nešlo.. Vydal jsem se na pouť do mýho pokoje. Neměl bych za Frankiem zajít? Jenom..jenom ho nějak utěšit.. Zastavil jsem se u Frankových dveří. Chvíli jsem hledal odvahu. Ta mrcha ale někam zalezla, a tak jsem pokračoval po původní dráze do mý postýlky. Bože, Gerarde, to seš takovej vůl?? Ne, vůl ne, spíš je to schyzofrenik, hehe. Auu, držte už huby, všici tři! chytil jsem se za hlavu. Už nikdy nebudu chlastat, nikdy! Odkradl jsem se zpět k Feeho dveřím. Ani jsem neklepal a vpadl dovnitř. To co jsem tam viděl, bylo minimálně k breku. Zatažené žaluzie, všude flašky od coly(no musím jim udělat reklamu, ne:D?), na rozházené posteli se schoulený v klubíčku třásl Frank. "Co tu chceš!" Vyjel na mě. "Franku, já..." Co mu mám asi tak říct? Jsem debil ale vlastně mi to ani není líto, protože tě nemiluju, a jestli si myslíš že jsi jen taková ta kurva na jednu noc tak máš asi pravdu-čau..? Ne, zas takovej imbecil nejsem. Do očí se mi zas draly slzy. byl to hroznej pohled, i pro kreténa jako jsem já. Normálně jsem odešel. Jsem srab. Zalezl jsem do postele s jediným úmyslem-nikdy nevylézt! "Co se děje, brácha?" Neee, ještě ten mi tady chyběl.. Proč mám z toho všeho takovej divněj pocit? Jakoby to byl jen sen.. "Nic, co by se dělo.." "Hm, nevím. Jak jsi na tom s Frankiem?" "Ummm.. Rozešli jsme se.." Na Mikeyho tváři tahle věta vykouzlila podivnej úsměv. No zas tak veselý to není, ne? "A.. Jak to vzal?" "Celkem v pohodě-sedí v pokoji a bulí.." Mikey se zamyslel. "To není dobrý. Nechtěl bys za ním zajít? Moch by si něco udělat.." Po tom co řekl se mi zatemělo před očima. Ale i ta tma byla lepší než to, co jsem si představil po tom-Frankie...všude kolem rozházený prášky...Je mrtvolně bledej..nedýchá..a můžu za to já. A potom hned-Frank s žiletkou v ruce, v kaluži krve.. Celej spocenej sem se vyřítil z pokoje. Ani jsem se neobtěžoval klepáním. Rozhlédnul jsem se po Frankově pokoji. Všechno bylo jako předtím..až na to, že tady nebyl Frankie. Kde je? Proboha, snad si něco neudělal?? V tom jsem ho uviděl-seděl v otevřeném okně, nohy svěšené dolů do prázdnoty, a sledoval ulici pod sebou..

Killer Christmascake 2

30. prosince 2007 v 17:15 | BímoFilka + XDXD |  OneShoot
Seděli jsme s Frankem u stolu v pokoji pro hosty. Nálada pod psa, ohořelé kalhoty, pořezané prsty a na jídlo chleba s máslem. Prostě vánoce jak mají být. Frank šel brzo spát, ani jsme si nevyměnili dárky. Já se odebral dolů, do ohořelého obýváku, a házel jsem si s tou divnou vánočkou. Ještě si pamatuju jak po mě Frank řval. "Ty vole! Ty nevíš že do těsta se dává droždí??!" "A jak jsem to měl asi vědět, já v životě nepek!" Do očí se mi nahrnuly slzy. tolik jsem toho Frankovi slíbil, a nic z toho jsem nebyl schopnej splnit. Najednou jsem něco uslyšel na chodbě. Pomalu jsem se tam odkradl. Kdo to je? Nahlédl jsem přes roh. Stál tam chlap s kuklou na hlavě a velkým sekáčkem v ruce. Bože! Vánoční zloděj! No Santa Claus to určitě nebude..!!! Co mám dělat?? Blížil se ke mě. Schoval jsem se za dveře a snažil se nedýchat. Pomalu chytil dveře. Teď mě uvidí! V afektu jsem chytil vánočku a přerazil ji zloději o hlavu. Skácel se k zemi, a za chvíli se kolem něj oběvila kaluž krve. Proboha! Co jsem to proved! Zavolal jsem rychle policii a záchranku. Když přijeli, bylo už ale po něm. Jeden policajt za mnou přišl, a chápavě mě chytil za rameno. "Netrapte se. Je to jenom dobře. Tenhle muž už zabil několik lidí. Jen jste pomohl světu." No to určitě. Ve dveřích se oběvil rozespalý Frank. "Děje se tady něco?"

Killer Christmascake 1

30. prosince 2007 v 17:14 | BímoFilka + XDXD |  OneShoot
Tak tuto story napsala spíše BímoFilka, já vlastně vymyslela jenom úvod a potom pár detailů, ale jinak je to čistě její práce;). Je to něco jako vánoční speciál, i když už máme vlastně ten Silvestr xD.. Tak si to užijte:D..
Gerard:
Je to už pár let, co jsem potkal svou životní lásku-Franka. Potkali jsme se za dost..řekněme..nepříjemných okolností. Jako každej den jsem se zřídil v hospodě, a pak se odpotácel na moje milované místečko-hřbitoveček. Jenže tentokrát jsem to fakt přehnal. Motal jsem se tak mezi hrobama, a říkal si jak je dneska zkurveně krásně, když v tom z jednoho hrobu vylezla mrtvola. Ne, nesmějte se mi-mě se fakt zdálo že tam byla!! A ta mrtvola mi řekla, ať tančím, jinak si mě veme za muže. A že to byla fakt hnusná mrtvola. No fuj-zelenomodrobílohnědá, bílý oči, šampon nejspíš neviděla půl století-a měla...no..řekněme že na jistých částech jejího těla se značně podepsala gravitace. A tak jsem začal tančit. Ale to nebylo ještě tak hrozný. Mě se to toiž začalo líbit! A tak jsem tančil po hřbitově jako...echm..vožralej, když v tom-rána pro mý oči-černá rakev! Ani jsem nevnímal ty lidi okolo a štrádoval si to k ní. No, zkrátím to..zkrátka jsem si na hrobečku Frankovy maminky zatancoval sólo. Jo a ta maminka byla mrtvá (já jen kdyby to někomu uniklo). No, a od tý doby jsem ho miloval!! Před rokem a půl jsme se vzali, přímo 12.června. Žijeme spolu v takové menší, skromější vilce s deseti bazény a devadesáti pokoji. Frank nedávno odjel na služební cestu, takže jsem tu úúúplně sám. A dneska jsou Vánoce. Ok, pravda, slíbil jsem Frankiemu že napeču, osmažím kapry a tak dále a tak dále.. jenže od té doby co chodím do kurzu baletu, nějak nemám čas..
Sakra, kam mám dát toho kapra?! Někam do vody, do vody... Akvárko! Šup tam s ním.. Dobře, to by pro zatím bylo.. Teď cukroví..sakra! Mám jenom čtyři hodiny! Co budu dělat?! Vánočku! Upeču vánočku!! Rychle jsem vyhrabal babiččinu kuchařku. Venku tak krásně sněžilo, moch sem si jít zabobovat, ale né, já tu budu míchat vajíčka s moukou!! Vztekle jsem praštil do těsta. Hm, a co teď?? Splétat??! A to jako jak, já su rád že si zavážu tkaničky!! No co, snad nebude vadit když z toho udělám pěknej, kulatej bochníček, ne? Teď už to jenom dát do trouby... A můžu se vrhnout na romantickou výzdobu stromu. Perníčky už snad obědná Marta.
Po půl hodině strojení, odstrojení, strojení, odstrojení a konečného strojení stolu:
Tak, teď se mi to konečně líbí! Rudé svíčky, růže, ubrouzky..dokonalé!! Ach, jsem prostě úžasnej! CRRRRRRR! Ou, to bude Frankie! Rychle jsem doběhl ke dveřím, otevřel je, a vrhnul se na něj. "P-pomoc!" Ozvalo se. "Sakra!" Ten na koho jsem se vrhnul nebyl Frank, nýbrž ňákej poslíček. "T-t-tady m-m-mát-te to cu-cu-cukroví-í.." Vyžblebtl vyděšeně a podal mi krabici. Ó bože, takovej trapas a ještě na štědrej den!! Jen co jsem zavřel dveře, už zase někdo zvonil. "Sakra to chceš dýško ne bo c-" Sakra tak teď to zase musel být Frank. "Lásko, ahoooj!" Skočil mi kolem krku. "O jakém dýšku jsi to mluvil?" Podíval se na mě podezíravě. "A-ale to je jedno, tak jsem se na tebe těšil, miláčku! " Vlepil jsem mu pusu a on mě začal líbat. Sakra má toho na sobě tolik! To bych do Silvestra nesundal.. "Pojď dovnitř, ať mi tu neumrzneš." "Ó, tady to voní!" "To víš, právě jsem pekl Vánočku.." "Och, Gee, ty jsi tak nadaný!" "To mi ani nemusíš říkat, lásko." Usmál jsem se a dal mu pusu nanosík. "Tak pojď, už jsem prostřel." Frankie se pohodlně usadil ke stolu. "Tak co, kde máš kapra?" Sakra kapr!! Já na něj úplně zapoměl! "Ach, zapoměl jsem na něj! Dal jsem ho do akvárka.." "hihi, ty můj trumbero." Zasmál se Fee, vstal od stolu a šinul si to k akvárku. "Ne, do tho ne, dal jsem ho do toho druhého." "Do jakého druhého?" Zhrozil se Frank. "N-no do toho na chodbě.." "Ale Gee! Hahah, ty seš fakt debil, dyť tam chováme piraně!" "Pi-piraně?" Vykulil jsem oči. "Myslím že máme po kaprovi." zasmál se Frank. "Ne, to určitě ne, třeba..třeba sou ty piraně vegetariáni.." Frankie se zasmál. "Aspoň máme tu Vánočku a cukroví, ne?" "Jo to jo.." Usmál jsem se zklamaně. Tak jsem se těšil až toho kapra budu kuchat, a ty ryby to udělaj za mě.. Zašel jsem pro krabici s cukrovím, a tajně vytáhl jeden rohlíček. Mm, vypadal tak lahodně, pomalu jsem si ho strčil do úst, a... "Fůůůj! To se nedá žrát!!" Zařval jsem. Pořádně jsem si prohlídl krabici. No jasně.. Cukroví pro diabetiky.. Aspoň nám zbyla ta vánočka. Zašel jsem do kuchyně, a položil vánočku na stříbrný tác. Umm, vypadá vážně mňamózně, skoro jako můj Frankie. donesl jsem svůj výtvor dolů. "Óóo´, Gee, to vypadá nádherně!" Usmál se Frank a očíčka mu zářila nedočkavostí. "Můžu jí rozkrájet?" Zeptal se mě a udělal psí oči. "Ale jo, posluž si." Podal jsem mu nůž. Frank se soustředěne postavil, přiložil nůž k vánočce, a-"Doprdele!" Nůž po vánočce sjel jak po šutru. "Gee, ona je úplně tvrdá!" "Ne, to není možný." Přišel jsem k němu, chytil vánočku, a práskl s ní o stůl. ten se ropad a svíčky podpálily koberec. "Ono tu hoří! Gerarde! Hoří!" "Já nejsem slepej, Frankie!" A snažil jsem se uhasit si kalhoty.

Vampires Will Never Hurt You 1

30. prosince 2007 v 16:00 | XDXD |  OneShoot
Touto cestou bych chtěla poděkovat Darrenu Shanovi, že napsal knížku Upírův Pomocník xD... Tuto story bych ráda věnovala Báji, jakožto omluvu že jsem jí donutila si tu knížku přečíct xD. A taky všem kteří si to tady čtou a píšou komenty xD. Jsem vám za to fuckt moc vděčná :D!!
Vypráví Gerard
"Och, Frankie, miluju tě.." Zašeptal jsem do noci. Cestu poklidnou uličkou, lemovanou všelijakým křovím a stromovím, nám osvětlovala jediná pouliční lampa. Frank pevněji chytil mojí ruku. "Gee, já se bojím.." Trošku jsem se pousmál. Čeho by se tady mohl bát?? "Neboj, jsem tady s tebou.." Chytil jsem ho kolem pasu a přitáhl k sobě. Pokračovali jsme pomalu dál. Poslouchal jsem jak šumí listí.. šum, šum, šum...KŘUP! Co to? "Fee, tys šlápl na větvičku?" "N-ne, já n-ne, já myslel žes to byl t-ty..?" Hm, asi se mi to zdálo... Šli jsme dál.. Šum, šum, šum...KŘUP! Co to?! "Gee, někdo tu je!" "Ne, to ne.." Křup, křup, křup, KŘUP!!! Sakra tak teď už mě to sere! "Haloo? Je tady někdo??" Zařval jsem. Najednou se na chodníku před námi oběvil malý kluk.. mohlo mu být tak čtrnáct. "Ach, chlapče, tys nás taky vyděsil! Co tady děláš??" Přišel jsem k němu blíž. Byl celý bledý, a vypadal děsně..vyhladověle.. Ale neodpovědel mi. "Ty jsi tady sám? Počkej, vezme me tě sebou, koupíme ti něco k jídlu, a.." Najdenou nad našimi hlavami něco zašumělo. Veverka? Ne.. Tohle bylo větší.. Pátral jsem mezi větvemi, a snažil se nemyslet na bolest v ruce, kterou mi pevně svíral Frankie. "Je tam někdo?" Zařval jsem na strom. Najednou se z větve nad námi něco sneslo. Něco s černým pláštěm. A pak jsem viděl jen tmu.
Když jsem se probudil, ležel jsem vedle Franka na nějaké "posteli" z listí. snažil jsem se přivyknout tmě v místnosti.. Po chvíli jsem si uvědomil, že ležíme v nějaké jeskyni, a kousek od nás stojí dva lidé. Ten malý kluk, a ten druhý byl nejspíš jeho otec. "C-co se stalo?" Zeptal jsem se. "Nic. Omylem jsme vás unesli. Moc se omlouváme, byla tam tma, a-a my jsme mysleli že jste člověk." Nechápavě jsem na ně vykulil oči. Jak to jako myslí?? V hlavě mi to pořád nechtělo nějak docvaknout. "To je tvůj pomocník?" Pokynul starší muž hlavou směrem k probouzejícímu se Frankiemu. "Kdo jste??!" Muž popošel o trochu blíž, a já ve světle zapálené svíčky spatřil něco, čemu se nedalo jen tak uvěřit.. To přece není možné..ne...to nemůže být..upír!! Naprázdno jsem polknul. Frank už byl vzhůru. Co mám dělat?? Musím to dohrát do konce, jinak náz zabijí!! "To je nějaký vtip?" Zeptal se Frank. No jasně-logické vysvětlení! "Bobe, vylez, my ti na to neskočíme!" Zařval jsem. Nic. Postavil jsem se a začal se rozhlížet. "Tak kde tady máte kamery?? Ahoooj, Ameriko, dělám tu ze sebe vola před národem!" Začal jsem tančit po celým tom rozlehlým prostoru. Frank se začal tak roztomile hihňat a přidal se ke mě taky. Když už ze sebe udělat imbecila, tak pořádně, ne? Chlapec zatahal muže za černou vestu. "To nejsou upíři." Pronesl tiše. Muž se ani nepohnul, jen něco zamumlal, a v tu ránu jsme leželi spoutaní na zemi. Začala mě polívat horkost. Že by upíři vážně existovali?? Nějaký chlápek se vrhnul k Frankiemu a nehtem mu udělal na krku malou dírku. Pak se k ní přisál rty a začal večeřet.

The Ghost Of You 6

29. prosince 2007 v 19:20 | XDXD |  Frerard Stories
Stále ještě Gee
Ani nevím jak jsem se sem dostal, ale je mi to jedno. Pořádně jsem zabořil hlavu do naducaného polštáře. Ach jo,chtělo by to něco, co by mi pomohlo zapomenout..něco jako.. vodka s čokoládou!! Najednou se předemnou na polštář snesla láhev vodky a mléčná milka:D. Rozbalil jsem milku, a začal ji zapíjet vodkou. Po deseti minutách se mi udělalo děsně blbě. Ooo já vůl, že já to žral!!! Celý zelený jsem se rozběhl chodbou na záchod. Já tam nedobhnu..já se pozvracím..další křeč v žaludku.. už to letí ven.. nenene, záchod už je jenom pár kroků!! Konečně.. Nahnul jsem se nad okraj záchodové mísy a spustil svůj zpěv o nevolnosti. Začaly na mě jít mdloby. Pogrcal jsem si triko. Ale co, to se vypere.. Snažil jsem se znovu zamířit na záchod. Nešlo to. Sesunul jsem se vedle něj do klubíčka a začal plakat. Slyšel jsem něčí kroky na chodbě. Když procházely kolem wc, zastavily se, a po chvíli se rozběhly ke mě. Pokusil jsem se rozlepit oči. "Fra-Frankie??" Zakoktal jsem potichu. "Ano, Gee, lásko, pšššš.. To bude dobré..neboj.." Vzal kousek toaletního papíru a začal mi s ním otírat rty. "Je-jestli jdeš na záchod...tak..tak di radši jinam.." pokusil jsem se o úsměv. Frankie mi dal pusu na tvář. "Naboj.." Proč mě líbá? Není moje babička! Není moje nic! Ať jde pryč! Bože, prosím ať už vypadne! Frank mě posadil. "Co jsi dělal?" "Nic." Postavil jsem se. Teda jestli se tomu dá tak říkat. Spíš jsem vyšplhal po zdi jako Spiderman. "Já du.." Zahuhňal jsem. "Ne, miláčku, není ti dobe, pomůžu ti.." "Kurva to bych měl vědět já jestli je mi dobře nebo ne!!" Pokusil jsem se ho seřvat, ale nejspíš jsem to slyšel jenom já. Konečně jsem se dostal do své postele. Franka jsem tam jenom tak nechal. Stejně jako to pozvracené tričko..to má aspoň na památku, když už mě tak miluje..
Gelaldoušovo raníškooo
Au! Kurva! Asi jsem to včera s tím zapomínáním trochu přehnal.. Ježiši moje kebule, uhh, není tu někde něco proti bolesti?? Potřebuju nutně paralen!! Vyhrabal jsem se zpod postele. Proč jsem spal pod postelí?? Mm, to je fuk. Rychle jsem nahmatal župan, navlík si ho a vyrazil ze dveří. "Jau! Doprdele čum kam deš!" Do někoho jsem vrazil. Super, jako by ta hlava nebyla málo. Zvedl jsem oči, a-no jasně, co si říkat-stál tam Frank. Omluvně se na mě usmál. "Jak ses vyspal?" Zeptal se mě. Ccc, co se mě má co ptát jak jsem se vyspal! "Hgshfghh.." "Heheh, bolí tě ještě po včerejšku hlava?" "Hgshfghh.." "Hihi.. Už jsi to řekl bráchovi?" Podíval jsem se mu zničeně do očí. Zvedl ruku a pohladil mě po tváři. Já ale ucukl jako kdyby do mě právě vpálil milion voltů. Zmateně se na mě podíval. Ale já se na něj dívat nechtěl. Přišel jsem si jako největší kretén na světě. Chvíli tam jen tak stál. Asi čekal, že to je ňákej blbej vtip. Ale nebyl. Rychle se otočil a zmizel ve svém pokoji. No co, konečně si můžu dojít pro ten zkurvenej paralen!! Nasraně jsem otevřel špajzku, až z ní vyletělo několik krabic. Začal jsem je sbírat.. Když v tom.. Chutná Snídaně Pro Vegetariány.. To byly Frankieho nejoblíbenější.. Chytil jsem tu krabici, přimáčkl si jí na hruď a rozbrečel jsem se. "Proč, Frankie, proooooč??" Zarýval jsem nehty do krabice až z ní lítaly lupínky na všecky strany. "Gee, Gee, co se děje??" Do kuchyně se vřítil Ray. Asi to musel být divný pohled.. Seděl jsem tam v županu a trenkách, celej rudej od pláče, a v rukou jsem svýral krabici lupínků.. Co mu mám asi tak sakra říct?? Skrz slzy jsem histericky vykoktal: "Do-došly lupínkýýýý!!!" Znovu jsem se schoulil nad krabicí. Ray se na mě chvíli díval. "To jako fakt?" "Jo.." Do očí mu vhrkly slzy. "Oh, byly ještě tak mladééé!" Sesunul se vedle mě a spolu jsme tam brečeli nad lupínkama ještě dobrých pár minut.

The Ghost Of You 5

29. prosince 2007 v 15:54 | XDXD |  Frerard Stories
Gelaldek
"Víš, my jsme si cvičili co předvedem fanouškům na koncertě.." Skočí na to?? PS: Zdravím všchny úchyláky, a těším se na vás na dalším koncrtě:D! "Ach taaak, týjo brácha to mi nedělej, hehe, já už myslel že jste teplí, hehe" "Hehe, no, ty seš ale vůl Mikey, hehe" "Já vím hehe" "Můžete už nechat toho 'hehe'?!" Ozval se z ničehonic Frankie. "No nic, tak já pudu, tak se mi tu nesežerte, hehe-teda haha.." Mikey se konečně odchechtal až k sobě do pokoje, a já tu byl konečně zase sám se svým špuntíkem. "Kdy mu to řekneš?" Podíval se mi Frankie do očí tak hluboko, až jsem myslel že budu mít z druhé strany hlavy díru. "Co?" "No Mikeymu... o nás.." "Ach tak.." Proč bych mu to měl říkat?? Neee, já si nechci kazit tím pizzožroutem lásku k mýmu ťutínkovi!!! "Ach jo.. víš co, promluvím s ním ještě teď, ok?" Frankovi zazářila očička jak žárovičky na stromečku (dyž byly ty vánoce xD..). "Oh, miluju tě Gee!" Obejmul mě. Ponořil jsem hlavu do jeho voňavých vlasů.. Eeeh, teda voňavých?? Smrděl jak tchoř..Chudinka moje propocená.. "Tak já du." Dal jsem mu ještě pusu na čelo, a odešel jsem za Mikeym.
Gee na návštěvě u svého nejoblíbenějšího bratra:
"Tak co Mikey, dlouho už jsme nepokecali, co??" Usmál jsem se a postavil před něj jedno pivo. Dalších pět jsem si držel hezky v náručí (bráchovi se nikdy nedá věřit!). "Co po mě chceš??" Podíval se na mě podezíravě. "Hele Mikey Mousi, musí bratr něco chtít, když si chce jen tak popovídat??" "Neříkej mi Mousi.." "Em, tak sorry.." "Tak o čems chtěl tak neodkladně pokecat??" "No..ech..víš..no..jsme přece bráchové, ne?" "No, někdy o tom sice značně pochybuju, ale asi už to tak bude." "Takže si můžeme všecko říkat, ne?" "Jo, jasně, ale pokud se už nevymáčkneš, tak.." "Ok,ok..víš..já..se...zamiloval." Mikey na mě vytřeštil oči. Asi čekal až řeknu Apríl, ale když nic nepřicházelo tak se usmál. "No vidíš! A kdo to je?? Znám ji?" "No, ono to..víš..jo, znáš.." "Wow, a kdo je ta půvabná dívka?" "No, víš, ono tu nejde ani tak o NÍ.." "No tak co ONA?" "Ona není ona!" "Tak co je??" "On!" "Jo táááák, takže vy už čekáte i chlapečka, týjo, pročs mi to neřekl dřív??" "Ale ty mě vůbec neposloucháš!!" "Jasně že poslouchám! Máš holku a čekáte spolu chlapečka!" "Frankie!" "Co-proč Frankie? To ho tak pojmenuješ nebo co?" "Ne! CHODÍM S FRANKIEM!!" Mikey se na mě chvíli tak bezvýrazně díval. "To jako fakt?" "Ne asi si tu z tebe dělám kozy!" "Uff, tak to se mi uklevilo, protože.." Bože jak může být někdo takovej debil??! "Jasně že si nedělám srandu!" Mikeyho výraz ztuhl. "Brácho. To nejde. Je to nepřirozený. Kluk patří k holce a naopak. Je to proti přírodě." "Ale já-" "Žádný ale. Je to jen úlet, protože už si s nikým dlouho nespal." "Jenže-" "Pochop, Gee. Říkám ti to pro tvý dobro. Chceš snad Frankiemu ublížit? Tak chceš??!" "Ne, nechci..." "A co myslíš že uděláš Frankiemu až tě za pár dní omrzí??" "Ublížím mu.." Sklopil jsem hlavu. Má pravdu. Nejsem telej. Je to úlet. Ani ho nemiluju.. Nikdy..Nikdy jsem ho nemiloval.. Najednou jsem uvnitř sebe ucítil takovou velkou černou jámu. Zžírala mě a zžírala.. Otevřel jsem další pivo.. Nechci na tu džuznu myslet..

The Ghost Of You 4

29. prosince 2007 v 14:16 | XDXD |  Frerard Stories
Frankie
Ve dveřích se oběvil Mikey. Sakra! Pomalu kráčel směrem k naší nenápadné skrýši. Gee se na mě ještě více přilepil, a přitom mi omylem zatlačil kolenem na rozkrok. Neubránil jsem se a tiše vzdychl. "Je tady někdo??" Zpozorněl Mikey. Chvíli poslouchal ticho, pak jen pokrčil rameny a postvil se přímo před nás. Tak, a teď nás uvidí.. Mikey se natáhl k hromadě hadrů, něco od tama vyhrabal, a odešel. Pomalu jsem se postavil a pomohl na nohy i Geemu. "Asi..bychom měli už jít, že?" "No..Asi jo.." Začal jsem po kumbálku sbírat své oblečení. "Už jsi??" Zavrčel nedočkavě Gee. 'No, jak co jsem..' "Ne, ještě chvilku vydrž, prosímtě..." Gee jen nervně přešlápl, a sáhl do kapsy pro klíč. "Kurva.." Vydechl. "Co se děje??" "Ztratil jsem klíče, to se děje." "Ježiši, tak se nestresuj meďošku.." "Ale my jsme tu zamčení, Franku Anthony Iero!" "Ale Gee, dyť ten klíč se přece nevypařil.." "..." "Pojď ho hledat." "Ok." Začali jsme šmejdit po tom 'metr x metr'.. Ummm, Gee má fakt tak sexy zadek.. Dělám že hledám klíč, a přitom mu tak nenááápadně sáhnu na tu jeho božskou prdelku:D.. "Ježiš, promiň, já nechtěl.." Gerard se na mě podíval takovým tím neutrálním pohledem. "Ale já jo." Zašeptal a vrhnul se na mě. Cuchal mi vlasy, líbal mě na rty, znova mi sundával tričko. Jak jsme se tak váleli po zemi, nahmatal jsem rukou něco studeného. Klíč. "Mám ho!" "Co máš?" Podivil se Gerard a na chvilku mě přestal znásilňovat :D.. "Ale nic.." Usmál jsem se něžně ho políbil na jeho měkké rtíky. "Jsi tak slaký.." "Já vím.." Zajel mi jazykem do pusy a začal si hrát s tím mým. "Gee, si úžasnej, ale radši pudem.." Gogošek se jenom usmál a pomohl mi vstát. Odemknul jsem dveře a vyšel ven. "Kdes je vzal??" Vykulil na mě Gee ta svoje kukadla. "Ále, myslíš ty klíče? To je nadlouho.." Gee mě chytil za ruku a pomalu jsme kráčeli do 'obýváku'. Těsně před dveřmi mě ale pustil a naznačil mi ať jdu jako první. "Čáu, Franku, kdes byl? A kde je brášin?" Přivítal mě vesele naladěný Mikey. "Ummm.. Já..." Na výmluvy je tady Gerard! Jakoby slyšel mé prosebné myšlenky, vešla do dveří černá postava. "No hurá, Gee, kdeste byli?" "Eh..no.." Super, to nic nevymyslí ani on? "Zkoušeli jsme duo." Usmál se. Cože? Duo? Bože to je ale moje hlavička:D! "Aha, a co jste zkoušeli?" "Echm..China Girl." "China Girl? Dyť Čínu nesnášíš(teď sry šeci číňani:D).." "Ale miluju Bowieho.." "Hmm.. A jaký to bylo?" "ÚŽASNÝ!!" Vykřikli jsme oba najednou. "Napadlo mě, že bychom mohli s Frenkiem nazpívat něco i na tu novou desku.." "Vážně? Tak proč rovnou nejdete za šéfkou?" "Franku, deš?" Mrknul na mě Gee a já s polopodlomenýma kolenama omámeně pajdal za ním.
Gogošek
Konečně jsme došli ke dveřím se zlatavým nápisem Barbora Houfková-Šéfka Všeho.. Ne, není namyšlená, jen... Jen trošku, no. "Gee?" "Ano pupu:D?" "Tys..tys to myslel vážně?" "A co?" "No to že se mnou chceš nazpívat duo.." "No jasně, já sice lžu hodně, ale ty mi můžeš věřit. Musím si tě trochu hýčkat, abys mi pak neutekl a nezaložil si svoji kapelu s podobně stupidním názvem jako Leathermauth nebo tak...:D" "..." "Tak dem:D?" "Jojo.." Už dlouho jsem u naší všehomoucí šéfky nebyl, takže mě její pokoj doslova praštil do očí. Všude samý puntíky!!! Zelený, červený, modrý, růžový.. A uprostřed toho všeho seděla na žůžovém bobku kudrnatá brunetka se slamákem na hlavě:D. "Ahoooj, lidiii!" Přivítala nás s úsměvem. "Čau Bájo." Usmál jsem se, ale ona se zamračila. Co jsem udělal blbě? Ach, no jasně. "Teda, promiň má nejvyšší. Dnes ti to ohromě sluší. Přímo z tebe vyzařuje tvá inteligence." No jo, mám ji rád:D.. "Och, děkuju ti Gee, ty taky nevypadáš nejhůř. Vlastně dneska vypadáš víc jako mrtvola." Jo a řek sem vám už jak nádherně umí lichotit? "Co byste potřebovali kluci?" "Chťel bych tady s Feem nazpívat ňáký duo." "Dobře." "Dobře? A dál?" "No co dál, sbohem. Vím že je Frankie úžasnej, takže nemám námitky." Chvíli jsem na ni ještě hleděl jak na zjevení a pak jsme už radši šli. Jen co se za námi zaklaply dveře, skočil mi Frank kolem krku. "Gee, Gee, to je úžasný, budem zpívat spolu!" "Já vím špunte.." Usmál jsem se a radši jsem rychle dodal: "Miluju tě." Chvíli jsme si zamilovaně hleděli do očí, a pak se pomalu mé rty dostaly k jeho.. Jeho jazyk vklouznul k mému a chvíli jsme se muckali. Najednou se vedle nás ozvalo "Echm echm.." Neee, co on tu zase dělá??! "Promiňte že vás ruším př líbání.." Upřínost se nezapře. "Počkej, já ti to vysvětlím.." Zajímalo by mě jak..

The Ghost Of You 3

29. prosince 2007 v 12:58 | XDXD + Bája |  Frerard Stories
Tak jo, tady se trochu chtěla zapojit Bája, tak j to takový naše malý dílko xD.. Ale dál už budu psát asi zase sama:P..
Frankuk
Bylo to úžasné.. ty jeho něžné doteky.. Nejradši ho bych ho chňapl za tu jeho černou vestičku, a.. "Děkujeme vám, děkujem vám všem!..." Vyrušil mě ze snění Gerardův hlas. Davy burácely, a my mohli konečně odejít. Nevím jak dlouho bych to s ním ještě na jednom pódiu vydržel.. Dokonce jsem zapoměl něco rozmlátit! Usmál jsem se, a procházel spolu s ostatními šedivou chodbou motelu. Nic moc podnik, ale je to hned vedle pódia, a maj tu i takový malý nahrávací studio. Och, jak rád bych tam teď zalezl s Geem, a.. Kurva!! Už zas jsem si nestihl domyslet pokračování! Někdo mě tvrde chytil za tričko a zatáhl mě do kumbálu kolem kterého jsme zrovna procházeli. Bože, co se děje?! Chcou mě snad zabít??! Aaa, já nemám rád když mě chce někdo zabít! Snažil jsem se ve tmě rozpoznat kdo je můj únosce. Pomalu se přede mnou rýsoval obrys něčí vysoké postavy. Po chvíli se z nicoty kolem vynořila bledá tvář, delší černé vlasy, zářicí hnědé oči.. "Gee?" Postava přede mnou se usmála. "Pššš.." Zašeptal Gerard a přimáčkl své tělo na mé. Ouu.. Slastně jsem přivřel oči když mě začal líbat na krku. "Chci tě.." Vzdychl Gerard, a začal se rukou třít o Feeho juniora. "Ach, Gee, já...já tebe taky.." Jednou rukou mi zajel do vlasů, a druhou pod tričko.
Geeeee
"Hih, to studí.." Zahihňal se Frank. Je tak roztomilej, celýho bych ho láskou snědl. No, zkusit to můžu.. Začal jsem ho vášnivě líbat na ústa. Francouze moc nemusím, ale teď mi nepřišli ani tak špatní.. Potom jsem se sklonil k jeho kalhotům.. Chudáček, asi bych ho už od nich měl osvobodit.. Pomalu jsem začal odepínat zip. "Gee, Gee, ach-dělej.." Frankie už byl docela nadrženej. Schválně jsem ještě zpomalil a přitom se mu laškovně díval do očí. Fee se nasral a v tu ránu byly jeho kalhoty dole i s boxerkama. Musel jsem se trochu usmát. Začal jsem ho lehce pusinkovat 'pět palců pod pupíkem'.. Oww, je tak rajcovní.. Něžně jsem ho vzal do pusy. Bylo nám jedno, že 'dozvuky' našich hrátek musí slyšet celej motel. Tohle byla jen a jen naše chvíle. Zrovna když jsme se už celí nazí po sobě váleli, začal někdo kumbálek odemykat. Sakra! Všechen pot na mě jakoby zmrznul. Frank mě chytil za ruku, a rychle zatáhl pod ňákou poličku s hadrama. Skrz kusy látky jsem viděl, jak se dveře pomalu otevřely. Zača jsem se třást. Co když nás tady najdou?? Asi těžko jim pak vysvětlíme, že jsme jen hledali ňáké koště.. Jo, u toho jsme tak určitě přišli o oblečení. Ježiši-oblečení! Nechali jsme ho rozházený všude kolem! Něčí tmavá osoba vplula do dveří. Zastavil se mi dech-ne, on ne!

The Ghost Of You 2

29. prosince 2007 v 2:14 | XDXD |  Frerard Stories
Frankíš
Co jsem to udělal?? Bože dyť já po něm normálně vyjel!! To je konec.. Vyhodí mě z kapely.. Budou po mě řvát do přiteplenců.. Ztratím nejen kapelu, ale taky nejlepší přátele.. A Gerarda.. Proč já jen nedržel jazyk za zuby?? Moch jsem tady zůstat, a aspoň po Geem nenápadně pokukovat, když byl ve sprše! Ale teď..pěkně jsem to posral.. Chodil jsem jak tělo bez duše(taky že jo..) po městě, a trápil jsem se vzpomínkami na to, jaké to bylo být členem My Chemical Romance.. Sem tam jsem zapadl do nějakého butiku a jen tak prošmejdil zboží. Večer máme koncert. Mám tam vůbec přijít??
Minuta padesátosm sekund před začátkem vystoupení
"Kaj se ten Frank loudá?? Dyť už tu měl dávno být! Co budem dělat??!" Začal panikařit Mikey. Ray ho pozoroval a začal popotahovat. "Fňuk, já to sám neodehraju, na dvě kytary najednou neumím, fňuk.." "Hele! Už de!" Zařval Bob. A fakt. Frankie si to nepřítomně mířil přímo k nim. "Tak dělej, chlape, nemáme na to celej den!" Popohnal ho Bobša. Gerard se na něj ani nepodíval. Vypadal dost..naštvaně. "Tak dem." Procedil mezi zuby, a už si to štrádovali za ohromného potlesku na pódium.
Frankok
Že já sem vůbec chodil! Gee vypadal že mě zabije.. Snad ještě o mé 'úchylce' neřekl ostatním.. Snažil jsem se soustředit na hraní, jenže ten-s prominutím-debil Gerard mi furt vrtěl zadkem málem před nosem! No dobře, byl ode mě slušných pár metrů, ale neměl mít prostě tak kurevsky krásnou prdel!! Ach jo.. Kdybych tak věděl, co se mu honí hlavou.. Jestli je na mě naštvanej.. Kdybych se ho mohl aspoň dotknout.. V tom se v mé hlavě vyrojila spásná myšlenka! "Gerarde, skoč!" Chytnul jsem ho za ruku, a strhnul ho sebou na poblázněný dav. Vyšlo to-dotknul jsem se ho! Sice jen na kratičký okamžik, ale dotknul!! Když jsme se dostali zpátky na pódium, o něco veselejší jsem zase začal mlátit do strun. Okolní tóny mě dokonale pohltily.. Najednou jsem ucítil něco na svém zadku.. Zmateně jsem se otočil, a za mnou stál-Gerard!! A nejen že za mnou stál, dokonce mě chytil za zadek! Nejsem zrovna psycholog nebo tak, ale myslím že lidi co se nenáviděj si asi moc na zadek nesahaj.. Nevěděl jsem jestli se rovnou nemám počůrat štěstím..Ale radši jsem se udržel. Potom popošel zase dopředu a tak krásně úchylně se usmíval. Bože, co ještě vymyslí? Za chvíli byl zase u mě olizoval mi krk..bože!! Začal jsem štěstím metat salta. Ale protože to není moc můj obor, začal jsem se radši zase válet po zemi.. Odsuď aspoň nemám kam spadnout.. Bylo mi jedno že zhazuju Bobíkovy bubny.. Absolutně jsem nevnímal Raye, který si doteď nedokázal ze svého afra sundat kousky sýra.. Co mi bylo po Mikeym.. Pro mě tu byl teď jenom Gee.. Ale.. Myslel to vůbec vážně??


Pár zvrhlejch gifíků:P..

29. prosince 2007 v 2:07 Pictures
Sakra, zrovna ty nejlepší sou největší :/ :D..

The Ghost Of You

29. prosince 2007 v 1:53 | XDXD |  Frerard Stories
Tak todlencto je můj první pokus o story :).. Jediné v co teď doufám je, že si to někdo přečte xD.. Tak příjemnou zábavu:)!
Frankomátor
Ty jeho oči.. Jsou tak kouzelný.. jako by je stvořil bůh..ne, omyl, on je bůh.. Ty tenký linky.. Je to úžasné.. "Franku! Tak dáš si s náma pizzu??!" "Co-eh-jo.." Odtrhnul jsem oči od televize. Právě dávali Snoopyho, je to takovej malej bílej pejsánek, a ještě ke všemu můj idol. Chtěl bych mít taky takový uši (xD).. Všechno bych slyšel. Pomalu jsem se zvedl a posadil se k ostatním stolosedům. Trošku mě mrzelo, že se nedozvím jak to se Snoopym dopadne. Ale aspoň mám tady další objekt k pozorování. Gerarda. Ne, fakt, je o něco hezčí než ten pes. "Je s tebou něco Frankie? Jsi ňákej zamyšlenej.." "Co? Ne.." Vzal jsem si kousek sýrové pizzy, a pozoroval, jak ostatní lepí kousky pizzy na spícího Raye. "Hele kluci, čumte!" Zasmál se Gerard, vzal ze svýho kousku(mimochodem-kosek=dvě krabice..) kolečko salámu, a hodil ho na strop. Potom si počkal až se odlepí, v letu ho chytil do pusy a snědl. Mikey něco opovržlivě zamumlal a odešel. Bobšovi se to ale zalíbilo, a tak začal házet salám na strop jak pominutej. Když mu ale ani jedno nechtělo spadnout zpátky, naštvaně odešel za Mikeym. Teď je moje příležitost, jen já a Gee... "Ten dnešní koncert byl super, že?" Prolomil jsem konečně mlaskavé ticho. "Jo, jasně. Jako dycky, že." Usmál se Gee a vrhnul se na Mikeyho pizzu. zasněně jsem se na něj díval.. Jak mu kusy těsta mizely v puse.. Ach, té jeho nádherné puse..
Gerardo
Ježiši ten Mikey je debil, že si tu nechal pizzu.. No co, jeho problém.. Chvíli se tak láduju, když v tom na sobě ucítím něčí pronikavý pohled. Zvednu oči od své oběti...Frankie se na mě tlemí jak na boží obrázek. Co to? Snad.. Ech, to je blbost, Frankie není žádná buzna..I když.. Kdyby byl, tak by to byla moc pěkná buzna... Vytřeštím oči-dyť já se na něj dívám úplně stejně!!! Frank si nejspíš uvědomil svůj pohled a rychle se podíval z okna. Behehé, ať se podívá na mě! Hnusný, zasraný okno-hned zítra ho nechám zazdít! Můj bože-já žárlím na okno!!! V tom se Frankie nervózně ozval: "Dneska to bylo fakt super." Co mu je? "Jo, dyť jo.." Ale proč ho nenechat mluvit, když má tak božskej hlas.. "Dáš si pivo?" "Umm..nebyla by cola?" Zeptal se a roztomile se u toho začervenal.. Ach bože.. já jsem asi frankobuzna... Rychle jsem prošmejdil ledničku a vytáhl nám to pití. "Na, tady to máš." Podal jsem mu studenou plechovku. Konečky našich pstů se lehce dotkly.. a já vyletěl málem až do nebe. Dostal jsem závrať a rychle jsem se posadil. "Gee-je ti něco??!" Vyhrkl Frank vyděšeně. "Nene, jen jsem nějak..ztratil rovnováhu.." Křečovitě jsem chytil pivo a začal z něj upíjet. Teď mezi námi panovlo ticho. Takové to dlouhé, které jakoby nemělo nikdy končit, a vy přemýšlíte co říct. Jenže můj mozek mi zase vypověděl. "Líbím se ti??" Vyhrknul z ničeho nic Frank. Můj už tak přetížený mozek ani nestihl tuto informaci zpracovat, a Frankie rudý jako rajčátko vyběhl z pokoje. Z chodby jsem ještě zaslechl pár ne příliš slušných slov. Láhev s pivem se zastavila v polovině cesty k mým ústům..