Killer Christmascake 1

30. prosince 2007 v 17:14 | BímoFilka + XDXD |  OneShoot
Tak tuto story napsala spíše BímoFilka, já vlastně vymyslela jenom úvod a potom pár detailů, ale jinak je to čistě její práce;). Je to něco jako vánoční speciál, i když už máme vlastně ten Silvestr xD.. Tak si to užijte:D..
Gerard:
Je to už pár let, co jsem potkal svou životní lásku-Franka. Potkali jsme se za dost..řekněme..nepříjemných okolností. Jako každej den jsem se zřídil v hospodě, a pak se odpotácel na moje milované místečko-hřbitoveček. Jenže tentokrát jsem to fakt přehnal. Motal jsem se tak mezi hrobama, a říkal si jak je dneska zkurveně krásně, když v tom z jednoho hrobu vylezla mrtvola. Ne, nesmějte se mi-mě se fakt zdálo že tam byla!! A ta mrtvola mi řekla, ať tančím, jinak si mě veme za muže. A že to byla fakt hnusná mrtvola. No fuj-zelenomodrobílohnědá, bílý oči, šampon nejspíš neviděla půl století-a měla...no..řekněme že na jistých částech jejího těla se značně podepsala gravitace. A tak jsem začal tančit. Ale to nebylo ještě tak hrozný. Mě se to toiž začalo líbit! A tak jsem tančil po hřbitově jako...echm..vožralej, když v tom-rána pro mý oči-černá rakev! Ani jsem nevnímal ty lidi okolo a štrádoval si to k ní. No, zkrátím to..zkrátka jsem si na hrobečku Frankovy maminky zatancoval sólo. Jo a ta maminka byla mrtvá (já jen kdyby to někomu uniklo). No, a od tý doby jsem ho miloval!! Před rokem a půl jsme se vzali, přímo 12.června. Žijeme spolu v takové menší, skromější vilce s deseti bazény a devadesáti pokoji. Frank nedávno odjel na služební cestu, takže jsem tu úúúplně sám. A dneska jsou Vánoce. Ok, pravda, slíbil jsem Frankiemu že napeču, osmažím kapry a tak dále a tak dále.. jenže od té doby co chodím do kurzu baletu, nějak nemám čas..
Sakra, kam mám dát toho kapra?! Někam do vody, do vody... Akvárko! Šup tam s ním.. Dobře, to by pro zatím bylo.. Teď cukroví..sakra! Mám jenom čtyři hodiny! Co budu dělat?! Vánočku! Upeču vánočku!! Rychle jsem vyhrabal babiččinu kuchařku. Venku tak krásně sněžilo, moch sem si jít zabobovat, ale né, já tu budu míchat vajíčka s moukou!! Vztekle jsem praštil do těsta. Hm, a co teď?? Splétat??! A to jako jak, já su rád že si zavážu tkaničky!! No co, snad nebude vadit když z toho udělám pěknej, kulatej bochníček, ne? Teď už to jenom dát do trouby... A můžu se vrhnout na romantickou výzdobu stromu. Perníčky už snad obědná Marta.
Po půl hodině strojení, odstrojení, strojení, odstrojení a konečného strojení stolu:
Tak, teď se mi to konečně líbí! Rudé svíčky, růže, ubrouzky..dokonalé!! Ach, jsem prostě úžasnej! CRRRRRRR! Ou, to bude Frankie! Rychle jsem doběhl ke dveřím, otevřel je, a vrhnul se na něj. "P-pomoc!" Ozvalo se. "Sakra!" Ten na koho jsem se vrhnul nebyl Frank, nýbrž ňákej poslíček. "T-t-tady m-m-mát-te to cu-cu-cukroví-í.." Vyžblebtl vyděšeně a podal mi krabici. Ó bože, takovej trapas a ještě na štědrej den!! Jen co jsem zavřel dveře, už zase někdo zvonil. "Sakra to chceš dýško ne bo c-" Sakra tak teď to zase musel být Frank. "Lásko, ahoooj!" Skočil mi kolem krku. "O jakém dýšku jsi to mluvil?" Podíval se na mě podezíravě. "A-ale to je jedno, tak jsem se na tebe těšil, miláčku! " Vlepil jsem mu pusu a on mě začal líbat. Sakra má toho na sobě tolik! To bych do Silvestra nesundal.. "Pojď dovnitř, ať mi tu neumrzneš." "Ó, tady to voní!" "To víš, právě jsem pekl Vánočku.." "Och, Gee, ty jsi tak nadaný!" "To mi ani nemusíš říkat, lásko." Usmál jsem se a dal mu pusu nanosík. "Tak pojď, už jsem prostřel." Frankie se pohodlně usadil ke stolu. "Tak co, kde máš kapra?" Sakra kapr!! Já na něj úplně zapoměl! "Ach, zapoměl jsem na něj! Dal jsem ho do akvárka.." "hihi, ty můj trumbero." Zasmál se Fee, vstal od stolu a šinul si to k akvárku. "Ne, do tho ne, dal jsem ho do toho druhého." "Do jakého druhého?" Zhrozil se Frank. "N-no do toho na chodbě.." "Ale Gee! Hahah, ty seš fakt debil, dyť tam chováme piraně!" "Pi-piraně?" Vykulil jsem oči. "Myslím že máme po kaprovi." zasmál se Frank. "Ne, to určitě ne, třeba..třeba sou ty piraně vegetariáni.." Frankie se zasmál. "Aspoň máme tu Vánočku a cukroví, ne?" "Jo to jo.." Usmál jsem se zklamaně. Tak jsem se těšil až toho kapra budu kuchat, a ty ryby to udělaj za mě.. Zašel jsem pro krabici s cukrovím, a tajně vytáhl jeden rohlíček. Mm, vypadal tak lahodně, pomalu jsem si ho strčil do úst, a... "Fůůůj! To se nedá žrát!!" Zařval jsem. Pořádně jsem si prohlídl krabici. No jasně.. Cukroví pro diabetiky.. Aspoň nám zbyla ta vánočka. Zašel jsem do kuchyně, a položil vánočku na stříbrný tác. Umm, vypadá vážně mňamózně, skoro jako můj Frankie. donesl jsem svůj výtvor dolů. "Óóo´, Gee, to vypadá nádherně!" Usmál se Frank a očíčka mu zářila nedočkavostí. "Můžu jí rozkrájet?" Zeptal se mě a udělal psí oči. "Ale jo, posluž si." Podal jsem mu nůž. Frank se soustředěne postavil, přiložil nůž k vánočce, a-"Doprdele!" Nůž po vánočce sjel jak po šutru. "Gee, ona je úplně tvrdá!" "Ne, to není možný." Přišel jsem k němu, chytil vánočku, a práskl s ní o stůl. ten se ropad a svíčky podpálily koberec. "Ono tu hoří! Gerarde! Hoří!" "Já nejsem slepej, Frankie!" A snažil jsem se uhasit si kalhoty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miša Miša | Web | 30. prosince 2007 v 20:20 | Reagovat

ja sa počurám smiechooooom :D:D:D geniálne toto :D

2 teryn-red teryn-red | 30. prosince 2007 v 21:30 | Reagovat

to je skvělý......sem chytla vytlem 8)

3 Charlotte71 Charlotte71 | Web | 30. prosince 2007 v 23:31 | Reagovat

jezis to je dokonale...cele jak to je...XD takto som sa nerehotala uz davno...oco po mne divne kukal ci mi nesibe X)

4 dead angel dead angel | Web | 1. ledna 2008 v 17:15 | Reagovat

uzasne!!!wow!!!

5 pajjulinka pajjulinka | Web | 2. ledna 2008 v 14:15 | Reagovat

jezis to je naprosto sqeli xD xD xD xD

6 bajenka bajenka | Web | 27. února 2008 v 11:18 | Reagovat

OMG :D pochcim se smichem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama